Warning: SessionHandler::write(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /app/cache/prod/classes.php on line 420
pask.pl / O nas

o nas

Sprawdź jak wiele możemy Ci zaproponować!

Poznaj Polską Akademię Sztuki Kulinarnej i zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową. Jesteśmy dla Ciebie!

kim jesteśmy / nasza misja

Polską Akademię Sztuki Kulinarnej tworzą fachowcy, najlepsi szefowie kuchni oraz znawcy i propagatorzy sztuki kulinarnej. Pod skrzydłami Akademii dzielą się oni swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Jesteśmy ogólnopolską organizacją zrzeszającą najwybitniejszych fachowców, szefów kuchni, restauratorów oraz znawców i propagatorów sztuki kulinarnej. Naszym priorytetem jest kultywowanie narodowej kuchni polskiej, tworzenie profesjonalnej bazy szkoleniowej, kształcenie kucharzy oraz promowoanie kultury kulinarnej.

Polska Akademia Sztuki Kulinarnej przyjmuje również patronat oraz aktywnie uczestniczy w ważnych wydarzeniach i konkursach kulinarnych na szczeblu lokalnym oraz ogólnopolskim, a nasi członkowie niejednokrotnie zasiadają w konkursowych jury. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie organizujemy i wykonujemy również profesjonalne, autorskie pokazy oraz show kulinarne. Certyfikujemy również najlepsze jakościwo produkty i obiekty gastronomiczne w Polsce.

szkolenia / pokazy

Naszą misję realizujemy prowadząc praktyczne i teoretyczne zajęcia oraz konferencje dla fachowców i entuzjastów sztuki kulinarnej. Dysponujemy nowoczesnym studiem kulinarnym i zapleczem konferencyjnym, w których tworzymy przyjazną atmosferę do spotkań oraz nauki.

Polską Akademię Sztuki Kulinarnej tworzy grupa ponad 40 fachowców i wykładowców specjalzujących sie w różnych dziedznach gastronomii i kulinariów. Oferujemy dzięki temu szeroką gamę tematów szkoleń i pokazów. Entuzjastom i początkującm proponujemy niezwykle ciekawe zajęcia pratyczne oraz widowiskowe pokazy. Fachowcom, szefom kuchni, kucharzom, restauratorom i uczniom szkół gastronomicznych oferujemy specjalistyczne szkolenia związane z poszczególnymi obszrami pracy w branży HoReCa.

Studio Kulinarne oraz zaplecze konferencyjne w Mikołowie, w którym koncentruje się nasza działalność szkoleniowa powstało w ścisłej współpracy z naszym partnerem strategicznym, producentem przypraw firmą STOLL - do smaku!. Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia oraz wyposażenie gwarantują Państwu wygodę i komfort oraz doskonałą atmosferę w trakcie Zajęć.

kilka słów o
wieslaw
Wiesław
Ambros

Założyciel i Prezes Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej. Krytyk kulinarny. Utytułowany szef kuchni oraz juror z 50-cio letnim doświadczeniem. Hiszpan z pochodzenia, Polak z wyboru. Propagator i znawca kuchni polskiej.

dowiedz się więcej

zapraszamy do kontaktu  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń już teraz!

napisz do nas maila bezpośrednio
icon__contact

ul. Żwirki i Wigury 37a - budynek firmy Stoll 43-190 MikołówPokaż na mapie
icon__phone+48 510 243 911 prosimy o kontakt w godzinach 8:00 - 17:00