co nowego / aktualności

Sprawdź co u nas. Pierwsze źródło informacji.

Najnowsze szkolenia i pokazy, wydarzenia okolicznościowe, konkursy oraz garść informacji o naszych małych i dużych sukcesach.
19 / 03/18

LIVE COOKING - MODA, KTÓRA ZYSKUJE NA POPULARNOŚCI

Live Cooking to oryginalny sposób na uatrakcyjnienie oficjalnych imprez, biznesowych spotkań jak i prywatnych uroczystości. Podczas takiego show Szef Kuchni przygotowuje potrawy na naszych oczach. Dzięki temu możemy zobaczyć to, co zazwyczaj jest niedostępne dla naszych oczu oraz posłuchać i poznać sekrety mistrzów. Pokaz taki nabiera jeszcze większych walorów jeżeli prowadzi je doświadczony i znany Szef Kuchni. Tak też się stało kilka dni temu za sprawą Krzysztofa Wierzby, który poprowadził autorskie Live Cooking w Hotel OLIMP Business & SPA. Zapraszamy do videorelacji oraz przede wszystkim uczestniczenia w takich wydarzeniach, a tym samym doświadczenia nowych wrażeń ale i edulacji, pozanawania tjaników oraz sekretów kuchni.

Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom niezapomniane show i masz pomysł na przeprowadzenie eventu z elementem Live Cooking w swojej okolicy lub obiekcie to czekamy na Ciebie!


Obejrzyj videorelację tutaj:


Krzysztof Wierzba PASK Hotel Olim Live Cooking

zapraszamy do kontaktu  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń już teraz!

napisz do nas maila bezpośrednio
icon__contact

ul. Żwirki i Wigury 37a - budynek firmy Stoll 43-190 MikołówPokaż na mapie
icon__phone+48 602 763 555 prosimy o kontakt w godzinach 8:00 - 17:00